Produkty i systemy elektrotechniczne

W ramach prowadzonych działań oferujemy systemy elektrotechniczne wykorzystywane w wielu branżach, takich jak przemysł, energetyka czy też gazownictwo. We wszystkich tych obszarach sprawne działanie instalacji elektrycznej jest niezwykle istotne. W tym celu powstały dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo systemy tras kablowych zapewniające bezpieczeństwo, a także sprawność działania wszystkich instalacji.

Bardzo trudne zadania wymagają niezawodnego partnera. Dla zrealizowania Waszego specyficznego zapotrzebowania, posługujemy się naszymi rozległym profesjonalizmem w wielu dziedzinach z ukierunkowaniem na realizację Waszego projektu. U nas jesteście na właściwym miejscu. Potwierdzają to najwyższej klasy referencje uzyskane od firm z najważniejszych obszarów przemysłowych i użytkowych.

Oferta firmy to produkty, takie jak stalowe systemy nośne kabli oraz rury ochronne do kabli. Są one wykorzystywane przede wszystkim w miejscach, w których występują niesprzyjające warunki dla całej sieci elektrycznej.

Potrzebujesz pomocy? Cieszymy się, że możemy pomóc.

Tel. (032) 381-98-10, 381-98-11
Fax (032) 384-39-56
info@SPAMPROTECTIONniedax.pl