Odpowiedzialność ekologiczna

Jesteśmy świadomi tego, że zasoby naturalne stanowią wysokie a równocześnie ograniczone dobro. Wobec tego wymagają - też dla dobra następnych generacji – szczególnej ochrony oraz zagospodarowania z maksymalną dozą odpowiedzialności.

Wysokie oszacowanie wartości natury znajduje wyraz w formie, jak oszczędnie gospodarujemy tymi zasobami. Jeżeli nie występuje możliwość do korzystania z tych zasobów w takim stopniu, w jakim mogą być regenerowane, to stawiamy na rozwiązania umożliwiające oszczędność oraz unikanie powstawania odpadów, na recykling, ponowne użycie, a także nie na ostatnim miejscu na wytwarzanie wyrobów jakościowo wysokowartościowych o długim okresie użytkowania.

Dalsze czynniki to ujęcia wartości użytkowych oraz ich optymalizacja. Nasz cel dla ochrony środowiska polega na stałej pracy nad usprawnieniami, nawet daleko wykraczającymi poza obowiązujące ustawowe wymagania.

Dążymy do tego poprzez zrównoważony sposób produkcji, w którego centrum mieści się innowacyjne działanie oraz wykorzystywanie najnowszych technologii.

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:

+48 32 381 98 10
bądź e-mailem
info@SPAMPROTECTIONniedax.pl

Newsy i terminy

Aktualne newsy znajdą Państwo tutaj.
- Energetab 2019

WYPRZEDAŻE

MEGA WYPRZEDAŻ 2019!

NIEDAX Kleinhuis Polska – przedstawiciel NIEDAX GROUP w Polsce arrowdo góry